СВІТЛА ПАМ’ЯТЬ
![](http://terkom.lviv.ua/wp-content/uploads/2018/08/news1_04072016-150x150.jpg)
Львівська територіальна організація Профспілки працівників вугільної промисловості України глибоко сумують з приводу передчасної смерті на 61 році життя провідного інженера дільниці налагодження шахтних стаціонарних установок ВП “Шахтоспецмонтажно-налагоджувального управління”, голови профспілкового комітету управління,члена територіального комітету СКЛЯРЕНКА Олександра Віталійовича. Цей досвідчений фахівець багато років поспіль сумлінно працював в ШСМНУ. Колеги та друзі знали Олександра Віталійовича як енергійну та відповідальну людину активної життєвої позиції, авторитетного профспілкового лідера, надійного товариша та порадника. Таким він назавжди залишиться в нашій пам’яті. Висловлюємо щире співчуття рідним Далі »