АНДРІЙ ЗИМІН ОБРАНИЙ ГОЛОВОЮ ППВПУ
![](http://terkom.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/09/376576166_854373169433476_1463668306244988127_n-1024x576.jpg)
Головою Профспілки працівників вугільної промисловості України делегати з´їзду обрали Андрія Зиміна.
![](http://terkom.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/09/376371885_612546574380910_2879713895473650686_n-1-1024x768.jpg)
– Незважаючи на те, що під час воєнного стану методи дій профспілок дещо обмежені, страйки заборонено, все ж профспілка залишається консолідуючою силою і голосом шахтарських колективів. В єдності – наша сила. Це гасло – не просто слова, головне завдання – зберегти профспілку і її вплив на роботодавців, – переконаний Андрій Зимін. – Завдяки прямому контакту багато питань вирішуємо в робочому порядку. Перед профспілкою стоять багато викликів часу, але, впевнений, разом ми й надалі усіма можливими шляхами відстоюватимемо права спілчан.
![](http://terkom.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/09/374947686_291275696957964_5853666847011410167_n-2-1024x576.jpg)
Коментарі Вимкнено до АНДРІЙ ЗИМІН ОБРАНИЙ ГОЛОВОЮ ППВПУ