ПРЕЗИДІЯ УКРВУГЛЕПРОФСПІЛКИ ВИЗНАЧИЛАСЯ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ЧЕРГОВОГО ПЛЕНУМУ

07.04.2023 - 10:35 | Категорія: Новини

З урахуванням всіх наявних обставин керівником Профспілки Андрієм Зиміним було запропоновано провести черговий Пленум наприкінці квітня поточного року, на якому буде розглянуто питання «Про ситуацію у вугільній промисловості України та хід виконання рішень IV Пленуму Профспілки».

Учасниками засідання були обговорені існуючі проблеми, що стосуються захисту працівників вугільної галузі, сталої виплати заробітної плати та погашення наявних боргів з неї, а також підвищення її розміру у відповідності з рівнем інфляції в Україні, усунення існуючих недоліків з виплати лікарняних у зв’язку з об’єднанням ПФУ і ФФСУ.

А також актуалізації процесу з розгляду відповідними органами виконавчої влади пропозицій Міненерго стосовно внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України № 461 від 24.06.2016 «Про затвердження Списків виробництв, робіт, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах» щодо категорії осіб, зайнятих на підземних роботах 50 і більше відсотків робочого часу на рік (в обліковому періоді).

Було запропоновано за дорученням Президії Укрвуглепрофспілки направити відповідне звернення до Прем’єр-міністра України щодо вирішення нагальних проблемних питань вугільної промисловості.

На засіданні були розглянуті також питання, що стосуються забезпечення сталої роботи вугледобувних підприємств та організаційної діяльності Профспілки, територіальних та первинних організацій Укрвуглепрофспілки на подальший період.

В обговоренні питань порядку денного взяли участь голови теркомів та первинок: Бабіч В.М., Сиротюк Р.П., Віхоть Р.Г.,., В. П., Древаль П. П., Юнак С. І., Щербань В. П., Юзефович Р. В., Подгорний В.В., Гордієнко В. І., від Львівської територіальної організації Профспілки вугільників взяли участь в.о. голови Степан Ярема та голова первинної профспілкової організації шахти «Лісова» Володимир Золочівський. У своїх виступах проспілковці озвучили питання, що потребують відповідного реагування та вирішення. При цьому було зазначено, що з усіх порушених питань, які турбують трудові колективи та профспілкові організації відповідні пропозиції будуть скеровані до керівництва Профспілки для врахування їх під час підготовки та проведення чергового Пленуму.

За матеріалами сайту УКРВУГЛЕПРОФСПІЛКИ

https://www.prupu.org/news/24271/

Коментування вимкнене.