СВІТЛА ПАМ´ЯТЬ ОЛЕГУ ТУРЧИНУ

31.01.2023 - 12:03 | Категорія: Новини

31 січня на 77-му році життя відійшов у вічність голова Львівської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості України Олег Турчин.

Народився Олег Петрович 1 серпня 1946 року. У 1964 році розпочав роботу у вугільній промисловості як підземний електрослюсар на шахті №9 “Нововолинська”.

З 1965 року працював на шахті «Великомостівська» підземним електрослюсарем, механіком на дільниці прохідницьких робіт. Завжди був активним діячем шахтного профспілкового руху. У 1989-1994 та 1996-2004 роках очолював первинну організацію профспілки копальні.

 У 2004 році був обраний головою Львівської територіальної організації Профспілки вугільників та очолював її понині. Шанований і досвідчений профспілковий лідер, він усі роки принципово та сумлінно відстоював права спілчан, неодноразово ініціював численні всеукраїнські та обласні акції протести гірників, напряму спілкувався з очільниками вугільної галузі, керівниками усіх гілок влади. 

За свій багаторічний трудовий шлях став кавалером знаків “Шахтарська слава” і “Шахтарська доблесть”, нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України, відзнаками “За заслуги у профспілці”, “Профспілкова звитяга”, “Честь і слава” ЦК Профспілки ПВПУ, заслужений працівник профспілок України.

Львівська територіальна організація Профспілки працівників вугільної промисловості України, усі спілчани глибоко сумують з приводу смерті профспілкового лідера Олега Турчина. Схиляємо голови у молитві за упокій його душі. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким покійного й сумуємо разом з ними.

Світла пам´ять!

Коментування вимкнене.