СЕМІНАР БУХГАЛТЕРІВ УКРВУГЛЕПРОФСПІЛКИ

02.12.2019 - 17:39 | Категорія: Новини

З 26 по 29 листопада в м. Києві в приміщенні будинку Федерації профспілок України відбувся семінар-практикум «Сучасні аспекти фінансової роботи, бухгалтерського обліку та іншого законодавства в роботі профспілкової організації» для бухгалтерів та членів Ревізійної комісії Профспілки працівників вугільної промисловості України.

В даному заході взяли участь 45 бухгалтерів територіальних та первинних організацій Укрвуглепрофспілки. Учасників семінару привітали голова Профспілки Віктор Турманов та головний бухгалтер Катерина Щербань.
Під час роботи семінару було розглянуто актуальне питання «Загрози лібералізації трудового законодавства Уряду» .


Також учасники семінару провели практичні завдання з аудитором Світланою Ярошинською за темами: «Зміни до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», «Неприбуткові організації в Податковому кодексі України, «Витрати неприбуткових організацій з огляду Податкового кодексу України та Закону про бухгалтерський облік».


Психолог Неженцева Наталія провела цікаву лекцію стосовно ефективної комунікації бухгалтера з керівником своєї організації та як запобігти емоційному вигоранню.
Голова Контрольно-ревізійної комісії Укрвуглепрофспілки Євгенія Лапшина доповіла про правові аспекти перевірки фінансово-господарської діяльності територіальних організацій.

За матеріалами сайту Укрвуглепрофспілки

Коментування вимкнене.