ПЕРШОЧЕРГОВЕ ЗАВДАННЯ ДЛЯ ПРОФСПІЛКИ – ЗБЕРЕЖЕННЯ ЦІЛІСНОГО МАЙНОВОГО КОМПЛЕКСУ ДП «ЛЬВІВВУГІЛЛЯ»

29.11.2019 - 18:06 | Категорія: Новини

Голова ЛТО ППВПУ Олег Турчин взяв участь у спільній нараді директорського корпусу, апарату управління держпідприємства та шахтарських профспілок, де було обговорено ряд ключових питань подальшої роботи ДП «Львіввугілля».

Т.в.о. генерального директора Олег Акімов наголосив, що державне підприємство ретельно підготувалося до захисту у Києві 3 грудня виробничої Програми на 2020 рік та перспективи роботи усіх шахт на найближчі роки.

– Разом з профспілками ми будемо відстоювати у Мінекоенерго нашу стратегічну позицію: ДП «Львіввугілля» повинно об’єднувати усі шахти та допоміжні підприємства у своєму складі, щоб зберегти виробничий і економічний баланс. Нам потрібні кошти на модернізацію, щоб кожне  вугільне підприємство вийшло на збалансовану роботу. Також є реальні напрацювання щодо залучення інвестицій для розвитку шахт «Степова». Тому разом з профспілками захищатимемо майбутнє вугільного Прибужжя.

Отже, 3 грудня голова Львівської Територіальної Профспілки вугільників Олег Турчин разом з головами первинних профспілкових організацій шахт візмуть участь у розгляді Програми на 2020 рік ДП «Львіввугілля».

Коментування вимкнене.